PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

obrazek12pomocny
                                                                            1883 -2013
                                                                                130 let

Hasičský sbor Vyskytná byl založen roku 1883 tehdejším starostou obce Hynkem Matějkou, pekařem č.p.24. Podnětem byl snad požár v roce 1879, kdy v obci vyhořelo 14 stavení. Založení sboru se setkalo s všeobecným souhlasem místních občanů, během roku měl sbor 33 členů činných a mnoho přispívajících. Velitelem byl zvolen Hynek Matějka. Obec zakoupila čtyřkolovou stříkačku s příslušenstvím i výzbroj pro členy sboru.

Starostou sboru je nyní Ing. Michal Vondrák a velitelem pan Jiří Roubíček ml.

Náš sbor má 72 členů.

Spadáme do jednoho okrsku s SDH Branišov, SDH Sedliště, SDH Jankov a SDH Střítež pod Křemešníkem.

NOVINKY:

Sbor dobrovolných hasičů Vyskytná zve své členy na výroční valnou hromadu v pátek 14.1.2022 od 19.30 hod. v zasedací místnosti OÚ.

Sbor dobrovolných hasičů Vyskytná zve všechny hasiče a jejich přátele na letní posezení, v pátek 20.8.2021 od 17. hod za hasičskou zbrojnicí. V průběhu odpoledne a večera je zajištěno pivo, limo, maso.

Sbor dobrovolných hasičů Vyskytná zve všechny hasiče a jejich přátele na letní posezení, v pátek 14.8.2020 od 17. hod za hasičskou zbrojnicí. V průběhu odpoledne a večera je zajištěno pivo, limo, maso.