design
 

     ZOBRAZIT ROK:

Jméno / přezdívka:
 Alena Paclíková  /Ála/
Funkce:
 levý proud , administrátor webu, nástěnkářka
Jaké byly tvé začátky při has.sportu?:
 Byla jsem   začátečník. Sice jsem na pár soutěžích

jako divák byla, ale nikdy jsem neštudovala, jak   vše funguje. Nevěděla jsem jak co pojmenovat, co se kam a jak zapojuje a vlastně, co mám vůbec dělat. Jen jsem věděla, že poběžím prostě až nakonec. Po každém nácviku jsem si doma před usnutím pořád v hlavě přehrávala, jak mám na základně zrychlit, jak čapnout hadice s koncovkou, jak rozhodit

hadice, abych neodtáhla konec atd. Byla jsem do toho fakt zapálená a už už jsem chtěla, abych doběhla až na ten konec suchá.....Na naší první soutěž v Rynárci 2009 nikdy nezapomenu, válela jsem se na zemi asi 3x a mokrá jsem byla až na „trenýrkách“.
Co se ti na něm líbí?:
 Už jenom to, že se jednou týdně sejdu na nácviku s fajn holkama, je super. Proběhneme se s hadicema, zahřejem mašinu, přitom všem ještě   podrbeme, pokecáme, zažijem neuvěřitelný srandy, dáme po něčem dobrým u kiosku, při soutěžích zažijem trošku nervů, adrenalin, srandu, když se zadaří, tak i radost ……to vše je prostě moc fajn….
Naopak co tě při has.sportu naštve?:
 Drahá klobása… :-) .Snažím se, aby mě nic nenaštvalo, ale někdy to prostě nejde. Nesnáším,  když někdo nehraje fér, když se zapomíná na to, že je to furt jen sport, že nejde o život….
Co prožíváš před soutěží?:
 Dopoledne je krušné, i několikrát musím navštívit onu místnost, žaludek jak na vodě a srdce by mi chtělo snad vyskočit ven. Nejhůř je, když dohasí družstvo
před námi a my máme nastoupit. Všechno ale spadne se startem, už jen běžím a nevnímám nic.
Tvé oblíbené pití / jídlo?
 Na soutěži mi udělá radost dobrá (pokud možno velká) klobáska, i masíčkem nepohrdnu, k tomu patří rumík s colou. A takle podobně to je i v reálu. Maso
a rum :-). Když chci být za fajnovku, tak mám ráda i těstov. salátek samozřejmě s nějakým masíkem. I bílé vínko může být. Voda z vodovodu (toho našeho křemešnickýho) je u mne stálá klasika.
Čím tě můžeme potěšit?
 Mám ráda kolem sebe dobrou náladu, pohodu, legraci….to mi stačí
ke štěstí…
Tvé motto:
„Sportem k trvalé invaliditě“
Co bys popřála svému družstvu?:
 Ať nám to pořád pěkně šlape, k tomu pár diplomů, sem tam nějaký ten pohár :-), ať nezvlčíme a berem to pořád jako srandu….