Do roku 2019 vstupuje náš sbor ze 75 členy.

Začátkem roku došlo ke změně webmastera, naše sestra Ála předala správu webu sestře Ireně. Děkujeme naší sestře Aleně za perfektně vedené stránky, díky níž jsme již 4x vyhráli soutěž o zlatý erb.

Okrsková výroční schůze se konala 8.2.2019 v Branišově, za náš sbor se jí účastnil Vondrák Michal, Vojtěch Litomiský

Ke konci ledna nám obec předala nový hasičský vůz, ruské výroby značky GAZ, s obsahem 2900m3, záběr 4x4. Budeme doufat, že najedem spoustu kilometrů bez poruch.

16.2.2019 se konal hasičský ples s kapelou „Ústřední topení“, která se velmi líbila, jako každý rok hlavní cenou byl zájezd do Itálie. Účast bylo 120 osob, cena za lístek 150,-Kč, prodáno 1100 lístků/ z toho 130 cen vyhrávajících, ostatní do slosování/.

2.3.2019 byl plánovaný masopust, jelikož se nám nepodařilo sehnat muzikanta, masopust se neuskutečnil.

31.3.2019 požár v obecním lese za koupalištěm směrem na Křemešník. Vznítily se již spálené hromady klestí po těžbě.

13.4.2019    sběr šrotu, který byl rozdělen na dvě party, po sběru šrotu se sešli hasiči na vynikající hovězí guláš, který uvařili naše skvělé sestry Irena s Jaruškou. Samozřejmě nechyběla i vynikající buchta.