design
 

 

24.1. 2020 jsme provedli sběr elektro odpadu, který skladujeme v bývalém JZD na váze. Nejvíce odevzdaného elektro byly televize, velké spotřebiče/pračky, myčky, sporáky),

15.2. se uskutečnil tradiční masopust za účasti 35 masek, kde mimo prasátek, kraviček, kočiček, záchranářů, havajských děv, zajíců, mnicha a jeptišek nechyběli ani střapáci, šmoulové, medvěd, sněhulák Olav, bobista, jednorožec, policajt, rumcajs s mankou a   vysloužilý voják Mila. Při průvodu obcí jsme   rozdávali pozvánky na   hasičský ples, který se konal   14 dní po té.

29.2. jsme se sešli v 9. hod ráno na přípravě sálu a tomboly na hasičský ples. Kde jsme připravili 130 cen vyhrávající a dalších 30 cen do slosování. K poslechu a tanci hrála skupina „Ústřední topení“, hlavní cena zájezd do Itálie, prase 120 kg, sud piva a další hodnotné ceny.

V průběhu měsíce února naše zásahová jednotka vyjížděla celkem třikrát a to k padlému stromu přes komunikaci ( 10.2. silnice 602 směr Sedliště, 11.2. směr Sázava a u hřbitova ve Vyskytné).

6.4. zásahová jednotka zasahovala při požáru lesa u Chaloupek na ploše 10x5 metrů a ještě týž den při požáru lesního porostu po nedohašeném pálení klestí směr Vyskytná – Branišov.

30.4.2020 Stavění máje proběhlo pouze za účasti několika hasičů, kteří dojeli pořezat strom a májku postavili. Bylo to z důvodu ještě probíhající prevence koronaviru.

30.5.2020 proběhlo kácení máje ve spolupráci Obce, TJ Sokolu a MS Vyskytná nazvané Vyskytenské prééé. Zahájeno bylo na návsi vystoupením místních mažoretek s   pokácením máje, následně pokračovalo na fotbalovém hřišti zábavné odpoledne pro děti tzv. dětský den, kde děti měly připravené soutěže, skákací hrad, elektrická autíčka.. Pro starší a pokročilé hrála dechová hudba Malá muzika a ve večerních hodinách vystoupila skupina „Rozvalenej Diferák“. Po celý den bylo zajištěno občerstvení (zvěřina, klobásy, párky v rohlíku, hranolky, pivo a limo.

6.6. zásah při likvidaci padlého stromu přes komunikaci směr Sázava

29.6. zásah při likvidaci padlého stromu přes komunikaci směr Branišov 17.7. též padlý strom přes komunikaci směr Branišov 6.12. padlý strom přes komunikaci obchvat Vyskytná na silnici 602