design
 
V dubnu 2019 jsme obdrželi finanční částku v hodnotě 10.000 Kč a diplom za vítězství v soutěži recyklujte s hasiči v kategorii: nejlepší SDH v okrese Pelhřimov /elektrowin/.

Diplom.pdf
  Diplom.pdf  
RECYKLUJTE S HASIČI

SDH Vyskytná - se zapojil do projektu "Recyklujte s hasiči!"

Cílem projektu je umožnit spotřebitelům v dostupné vzdálenosti odložit elektrozařízení a chránit lidské zdraví omezením negativních vlivů vysloužilých elektrospotřebičů na životní prostředí.

Sbor pravidelně provádí sběr elektrozařízení a v měsíci dubnu i sběr železného šrotu. Pokud bude někdo potřebovat pomoci s odvozem velkých zařízení, nebo bude potřebovat zařízení odvézt může se obrátit na tel. 776025485

*Co je možné přinést?*

Sporáky, trouby, varné desky, pračky, myčky, sušičky, všechny druhy chladící a mrazící techniky, televize a monitory, mikrovlnné trouby, odstředivky prádla, vysavače, ventilátory, mixéry,mlýnky, el.nože, šicí stroje (elektrické), brusky, pily, zahradní sekačky, vrtačky, hoblíky, frézky, tlakové myčky, žehličky, mandly, fritovací hrnce, varné konvice, el. pájky, vysoušeče vlasů, kulmy, holicí strojky, toustovače, topinkovače, el. kartáčky na zuby, hodiny, budíky, čistící stroje na koberce....

Důležitou podmínkou je, že elektrozařízení musí být kompletní. Jestliže si z něj necháte náhradní díly,není už věc vhodná ke zpětnému odběru elektrozařízení a stává se odpadem, který již společnost Elektrowin nepřevezme.


*Co do zpětného odběru nepatří?*
Autobaterie, žárovky, zářivky, výbojky, bojlery a náplně do tiskáren.

Věříme, že využijete příležitosti, jak se postupně zbavit nepotřebných elektrozařízení.


Více na: http://www.recyklujteshasici.cz/pravidla_projektu